Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
+90 505 093 00 63
+90 505 093 00 63

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Adres:
Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
Hemen arayın:
+90 505 093 00 63

Evde yorgan ve battaniye yıkayarak çamaşır makinelerinizin ömrünü azaltmayın! Evde yıkama ve yer açma derdiyle uğraşmayın. Perfect Dry battaniye ve yorgan yıkama konusunda Başakşehir ve Kayaşehir’de en ekonomik çözümleri sunar.

Bitkisel özlü şampuanlar ile yıkanan battaniye, yorgan ve tekstil ürünleriniz hem bakterilerden arındırır hem de ultra hijyenik olur.

Perfect Dry ile çalışmak profesyonelliktir!


battaniye yıkama

Perfect Dry Kuru Temizleme  evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşidini ücretsiz servisimiz ile evinizden almaktadır ve fabrikamıza yıkanmak üzere götürmektedir. Öncelikle battaniyeler ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabancı maddeler yumuşamaktadır. Daha sonra özel yıkama makinemize atılarak yorgan ve battaniyeleriniz yıkanır ve sıkılır.  Kirinden ve suyundan arınmış olan yorgan ve battaniyeleriniz özel  dış etkenlerden arındırılmış kurutma odamıza alınır, yorganınız ve battaniyeniz üzerinde hiç nem kalmıcak şekilde yıkanır kuruyan yorganınız veya battaniyeniz paketlenerek size ulastırılır.Yorgan ve battaniyeleriniz büyük çamaşır makinelerinde tek tek yıkanmaktadır.

yorgan yıkama

Perfect Dry Kuru Temizleme olarak yorganlarınızı, battaniye, pikeleriniz, yün yorganlarınız steril ortamda yıkama hizmetini sağlıyoruz.Yorgan ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur.Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

battaniye temizleme

Yün ve pamuklu yapıya sahip olan battaniyeler sık sık karşımıza çıkıyor olsa da, polar gibi sentetik liflerle dokunan battaniye çeşitleri de bulunuyor. İnce yapılı bu battaniyeleri evde yıkamak, yün battaniyelere göre daha kolay olabilir. Çamaşır makinesine sığabilecekleri ve suyla temas ettiğinde küçülebilecekleri için, bu hem temizliği kolay hale getirecek hem de makinenin zarar görmesini engelleyecektir. Ancak yine de etiketinde bulunan talimata göre hareket etmek gerekir. Kuru temizleme yaptırmak yerine, yün battaniyeyi evde yıkamayı tercih edenler de bulunuyor. Evde battaniye yıkamak oldukça zahmetli bir uygulamadır. Özellikle çamaşır makinesini riske atmak istemeyenler, elde yıkama yoluna gider. Bu da beden gücünün bir hayli zorlanması anlamına gelir. Hem büyük bir yorgunluk hem de ciddi bir zaman kaybı söz konusu olacaktır. Üstelik bu şekilde derinlemesine temizlenmesi de mümkün değildir.

Adres:
Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
Hemen arayın:
+90 505 093 00 63
Ara WhatsApp