Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
+90 505 093 00 63
+90 505 093 00 63

Çamaşır Yıkama ve Ütüleme

Adres:
Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
Hemen arayın:
+90 505 093 00 63

Giysi ve çamaşırlarınızın yıkanmasını ve kusursuz ütülenmesini dert etmeyin! Perfect Dry ailesi olarak sıfır hatayı prensip edindik. Ailenizin ve firmanızın çözüm ortağı Perfect Dry tüm giysilerinizi özel deterjanlarla temizleyerek hem sizlerin hem de ailenizin sağlığına önem verir.

Giysilerdeki bakteriler zamanla çeşitli hastalıklara ve özellikle çocuklu olan ailelerde çocukların sağlığının olumsuz yönde etkilenmesine neden olur. O nedenle giysileri özenle temizleyip, örnek olacak şekilde ütülemekteyiz.

Perfect Dry, giysilerin dışında yorgan, battaniye, pike gibi ürünleri de yıkamaktadır.


Çamaşır Yıkama

Yoğun geçen günün sonunda eve geldiğinde biriken kirli kıyafetleri görünce yorgunluğun daha da artar. Çamaşır yıkama, asma, katlama işleriyle uğraşınca kendine ve sevdiklerine ayıracağın vakit git gide azalır. Bu sebeple çamaşırlarını yıkatmak için çamaşırhane bulmak isteyebilirsin. Çamaşır yıkama firmaları, evde kullanılan çamaşır makinalarından farklı profesyonel makinalar kullanır. Bu kullanılan makinalar tüm kıyafetlerini kısa bir süre içerisinde ilk aldığın günkü haline dönüştürebilir. Fakat bu kez de firmayı bul, kıyafetlerini taşı, bekle, geri almaya git gibi uğraşlar işini zorlaştırır. Böylece yine zahmete girersin ve zamanın daralır. Seni bu tür dertlerden kurtarmak için teknolojinin getirdiği bir avantaj olarak ''Hayatınızı kolaylaştıran uygulama'' cümlesiyle karşına çıkıyor Temiz. Giysilerine en iyi görünümü vermek ve ömürlerini uzatmak amacıyla sana özel online çamaşır yıkama hizmeti sunuyor.

Yıkama ve Ütüleme

Perfect Dry Kuru Temizleme çamaşır yıkama  ve ütüleme hizmetinde çamaşırlarınız verilen talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde giysileriniz çekmez, solmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür kıyafet ve ev tekstil ürünleriniz Perfect Dry Kuru Temizleme güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Çevre dostu, son teknolojiye uygun malzemelerle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ütüleme Fiyatları

Ütü sırasında yapılan hatalar kıyafetlerinizde düzeltilemeyecek hasarlar bırakabilir. Kıyafetlerinizi kumaş türüne göre ayırıp, o kumaşa özel doğru ütüleme tekniği ile ütülerseniz deformasyona uğramadan askıya hazır hale gelecektir. Ütü yaparken en çok zorlayan kıyafetlerden biri şüphesiz ki gömleklerdir. Gömlekler, kadın-erkek farketmeksizin herkesin şık bir kombin oluşturmak için vazgeçemediği parçalardan biridir. İşe veya toplantıya giderken ya da günlük kullanımlarda sık sık tercih edilen gömleklerin üzerinde güzel durması için mutlaka iyi bir ütüye ihtiyacı vardır. Gömlek ütüleme ise emek gerektiren ve bir o kadar da vakit alan işlemlerden biridir.

Adres:
Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
Hemen arayın:
+90 505 093 00 63
Ara WhatsApp