Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
+90 505 093 00 63
+90 505 093 00 63

Kuru Temizleme

Adres:
Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
Hemen arayın:
+90 505 093 00 63

Giysilerinize zarar vermeyen özel kimyasallar ve buhar teknolojisi ile temizliyoruz! Giysiler sağlık açısından tüm vücudumuzu sardığı için önem teşkil etmektedir.

Perfect Dry Kuru Temizleme, bakterileri derinlemesine temizlemek için özel deterjanlar kullanır ve bu deterjanlar sağlığımıza etki etmeyecek türdendir. Bölgenin en iyi teknik altyapısına sahip olan firmamız kullandığı makineler ile binlerce mutlu müşteriye ve firmaya çözüm üretmektedir.

Perfect Dry ile çalışmak profesyonelliktir!kuru temizleme halı yıkama

Perfect Dry Kuru Temizleme, olarak halı yıkama hizmetinde iddialıyız. Halılarınız hijyenik şartlarda son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile konusunda uzman ve eğitimli personeller ile profesyonelce yıkanmaktadır. Halılarınız sağlık örgütleri tarafından belirlenen standartlara göre kullanılan halı kurutma odası ile yaz / kış fark etmeksizin evinize ya da işyerinize %100 kuru olarak teslim edilir. Halı yıkamak önemli bir temizlik operasyonudur, belirlenen sağlık ve hijyen kurallarına uyulmaması halinde siz ve sevdikleriniz zarar görebilir. Konuyla ilgili daha geniş bilgi ve servis talebi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

kuru temizleme leke çıkarma

Kuru temizleme leke çıkarma işlemlerinde en hızlı ve en başarılı sonucu verirken, bu leke için evde saatler harcamak, elbette akıllıca değil.Giysilerinizde ya da ev tekstili ürünlerinizde bulunan lekeleri çıkarmak için, evde yapacağınız uygulamalar zaman kaybına neden olur. Üstelik leke çıkarayım derken, ürünün kumaş kalitesi de, rengi de bozulur. Bu şekilde riske girmek yerine, kuru temizleme yaptırmak doğru bir adım olacaktır. Ancak kuru temizlemeciye ürünleri teslim ederken, mutlaka lekeyi bildirerek, ona uygun işlem gerçekleştirmelerini sağlamak gerekir.Kendi sektöründe lider isimlerden biri olan Perfect Dry Kuru Temizleme , yaygın bayi ağı sayesinde ülkemizin birçok noktasında sizlerle! Hayatı kolaylaştırmaya devam eden Perfect Dry Kuru Temizleme , lekelerle mücadelede de yanınızda!

terzi kuru temizleme

Kuru temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören yada yıpranmış kumaş dokularını yıpratmadan yada yıpranan dokuları onararak giysilerinizin uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır. Perfect Dry Kuru Temizleme olarak kuru temizleme hizmetimiz ile itina ile evden eve, leke çıkartma, onarım, tadilat, ütüleme vb sorunlar için en son teknolojiyle hizmetlerimizle sizlerleyiz…

kuru temizleme

Yaşantımız içerisinde bizlere sunulan en büyük kolaylıklardan biri de, şüphesiz ki kuru temizleme. Zaman problemi yaşadığımız şu dönemde, temizlik için vakit ayırmak yerine, bu süreci daha kaliteli uğraşlarla geçirebiliyoruz. Üstelik kuru temizleme sayesinde hem temizleme işlemi çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriliyor, hem de ürünlerin kalitesinin de, renginin de bozulmaması sağlanıyor. Bu da her anlamda uzun vadede kazançlı çıkmamıza olanak sağlıyor.

dry kuru temizleme

Perfect Dry Kuru Temizleme  teknolojik makineleri sayesinde ürün kabulünden sonra 1 saat içinde ürünleri teslim edebilmektedir. Bu süreye, temizleme işlemlerinden sonra yapılan ütüleme dahildir. Kuru temizleme süresini etkileyen faktörler bulunmaktadır; toplam giysi sayısı, ürünlerin kirlilik derecesi, kumaş çeşitleri, kuru temizlemenin iş yoğunluğu… Ayrıca özel işlem gerektirebilen abiye elbise, gelinlik gibi ürün tiplerinin temizleme süresi ceket, gömlek, pantolon tarzı günlük kıyafetlere göre daha fazladır. 

Adres:
Kayaşehir Bulvarı, Seyranşehir Cadde Dükkanları, D2 Blok No: 16 Başakşehir / İstanbul
Hemen arayın:
+90 505 093 00 63
Ara WhatsApp